Veronika a Peťo Nedelický

O Veronike Golf

Veronika Nedelicka je PGA a Jim McLean certifikovaná profesionálna golfová trénerka a momentálne pôsobí v Green Resort Hrubá Borša a Pegas Golf Club. Roky tréningu, súťaženia a študovania golfového švihu jej pomohli aby mohla najefektívnejšie pomáhať hrať lepší golf hráčom všetkých kategórií. 

Golf začala Veronika hrať na Slovensku ešte vo veku keď závodne hrávala tenis a bola tak pri zrode slovenského golfu. Svoju ozajstnú golfovú cestu zahájila v golfovej akadémii na Hilton Head Island v USA v r. 2002. Za dva roky dostala svoj HCP na -2 a získala štipendium na americkej Campbell University, NC. Tu hrala za team 4 roky a vyštudovala Business Administration. O rok neskôr hrala a študovala vo Švédsku, kde si ešte ako amatérka vyskúšala prvé profesionálne turnaje. Po dokončení Masters of Science in Service Management na Lund University sa v r. 2010 Veronika rozhodla venovať trénerstvu golfu a začala pracovať v Jim McLean Golf School, Doral, Miami. Stala sa súčasťou tímu plného trénerskych hviezd a svoju trénersku kariéru budovala na pevných základoch. Od 2011 trénovala Veronika hráčov všetkých výkonnostných kategórii po boku trénerov a mentorov ako sú Jim McLean, Mariano Bartolome, legiend PGA Tour Bobby Cole a Tom Shaw, biomechanika Dr.Rob Neal a mnohých ďaľších. 

Po návrate na Slovensko sa Veronika venovala okrem učeniu aj hraniu na profesionálnych túrach. Niekoľkonásobne sa kvalifikovala na Ladies European Tour na Táloch a Dýšine a takisto sa dostala do finále kvalifikácie na Major - Ladies British Open. V minulosti, ešte ako amatérka a slovenská šampiónka, Veronika reprezentovala Slovensko 10 rokov po celom svete.

Od roku 2015 sa Veronika naplno venuje rodine a deťom Isabel a Kristin, takže v súťažení zatiaľ nepokračuje, avšak učeniu sa naďalej venuje. Svojim prístupom sa snaží, aby sa golf stal rozšíreným športom aj na Slovensku a aby ho hralo čo najviac ľudí a rodín.
O Peťovi Fyziofitness

Absolvoval magisterské štúdium na Fakulte Telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave so zameraním na učiteľstvo (špecializácia Telesná výchova a Management). Vlastní certifikát kondičného trénera I. triedy získaného na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave. Spolupracuje s fyzioterapeutmi a venuje sa samoštúdiu fyzioterapeutickej literatúry. Je známy výbornými výsledkami centračno-stablizačných cvičení na ktoré sa špecializuje.  

Dlhé roky pôsobí ako kondičný tréner v tenisovom klube Agrofert Slávia STU Bratislava, kde sa venuje hlavne mládeži, vrcholovým športovcom, ale aj bežným ľuďom. Spolupracuje a spolupracoval s vrcholovými športovcami ako napríklad Janka Čepelová, Andrej Martin, Dominika Cibulková a mnohými mladými reprezentantmi.