Golfový coaching pre väčší pôžitok z hry

Každá lekcia je prispôsobená indiviaduálnym potrebám, takže začneme krátkym rozhovorom o stave Vašej hry. Dôležitou časťou je spomenutie Vašich limitácii v pohybovom rozsahu alebo zranení. Takisto si povieme aké sú Vaše ciele a ako ich môžete dosiahnúť.

Ak chcete vylepšiť švih, urobíme dôkladnú analýza švihu. Potom si ukážeme a vysvetlíme drily na nápravu. Je možné, že počas hodiny budeme sledovať zmeny na videu. 
Ak chcete zlepšiť skórovanie okolo greenu, strávime čas úpravou techniky, ukážkami rôznych úderov a nacvičovaním situácií a riešení, ktoré vznikajú na ihrisku. 

Špecializujem sa na kreatívne riešenia a technické prevedenie rôznych úderov v okolí greenu a diagnostiku švihu a pohybu tela, určenie postupnosti zmien pre zlepšenie techniky, výber drilov a nastavenie efektívneho tréningového plánu. 

Pri trénovaní môžu byť využité: 

▸ videoanalýza švihu 
▸ ihrisko a analýza zručnosti pri hre
▸ golfové drily za použitia rôznych pomôcok


CENNÍKIndividuálne lekcie

1 hodina/ 1 os.: €50

1 hodina/ 2 os.: €35/os.

1 hodina/ 3 os.: €30/os. 

1 hodina + 9 jamiek playing lesson/1 os.: €135 


Skupinový tréning

1 hodina/ 4-6 os.: €25/os. 


▸ Drivingové lopty, vstupný poplatok alebo green fee si hráč platí na recepcii klubu. Cca 100 lôpt stojí €6,50, vstup €2, green fee podľa počtu jamiek a dňa v týždni. Požičanie palíc a videoanalýza sú zahrnuté v cene hodiny ▸ Je možné zakúpiť darčekovú poukážku vo Vami vybranej hodnote 

▸ Zrušenie alebo zmena rezervácie hodiny sú možné najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom. V prípade zrušenia menej ako 24 hod vopred, účtujeme sumu vo výške €50, v prípade zmeny rezervácie menej ako 4 hod vopred, účtujeme sumu vo výške €25.DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 

Týmto darčekom spravíte radosť každému! Objednajte darčekovú poukážku vo Vami zvolenej hodnote.


▸ Platnosť darčekovej poukážky je 1 rok od dátumu jej vystavenia. Golf pre firmy a eventové agentúry

Golfové kliniky šité na mieru sú vhodné pre akúkoľvek veľkú, strednú alebo malú firmu a jej klientov. Golf spája ľudí a láme bariéry. Pri golfe sa ľudia zabavia, uvoľnia, potykajú si a to je predpoklad na budovanie dobrých medziľudských a obchodných vzťahov. Zároveň sa každý naučí niečo nové a tým získava hodnotu pre svoj rozvoj. Golf patrí k svetovo najrozšírenejším hrám a preto je veľkým plusom, keď je firma golfovo aktívna a vzdelaná.  

Ako môže vyzerať golfová klinika?

✓ príchod ✓ my vysvetlíme, ukážeme, zabavíme a naučíme ✓ ukončíme

▸ zvolíte si počet účastníkov
▸ dohodne sa miesto konania a dĺžka akcie
▸ zabezpečí sa dostatočný počet profesionálnych trénerov na počet účastníkov
▸ dohodneme čas trvania golfovej časti, dostanete presný harmonogram akcie
▸ všetko potrebné ku hre bude zabezpečené, účastníci nepotrebujú vlastniť nič golfové 

Cena

Cena golfovej kliniky je vždy individuálna na základe požiadaviek. Rozhoduje počet účastníkov, miesto konania a dĺžka akcie.Fyziofitness coaching 

Špecializujem sa na detailne cvičenia pre zlepšenie pohybového stereotypu, pomôžem Vám zlepšiť rozsah, spevniť, stabilizovať a mobilizovať dôležité partie pre lepšiu výkonnosť v golfe a pohodu v živote.  

Systematickým cvičením sa môžete zbaviť alebo zmierniť nerovnováhu vo svojom tele a zlepšiť tak svoj fyzický aj psychický stav. Správnym postupom a prevedením pri cvičení  zlepšíte rotačné pohyby, naučíte sa správne zapájať hlboké svaly tela a správne dýchať. So mnou môžete trénovať biomechanicky správne golfové pohyby mimo ihriska. Ak urobíte prácu v posilke, budete lepšie zvládať  potrebné technické zmeny na golfe. 

Hráč môže napredovať len pokiaľ mu to
fyzička dovolí. Preto som tu pre každého ambiciózneho golfistu a rád pomôžem k lepšiemu zdraviu, golfu a životu.

Cena individuálnej lekcie (60 min) je €35.